Technická podpora výroby s anglickým jazykom a kariérnym rastom(Technical writer)

Výroba - Senec

Dátum zverejnenia: 22. júna 2022

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Senec

Koľko:
od 1450€ a vyššie podľa skúseností kandidáta

Kedy:
Dohodou

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
samostatný pracovník-referent

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Ovládaš anglický jazyk a baví ťa technika? Prídaj sa k nám do tímu, kde tvojou náplňou práce bude:
Preklad dokumentácie a podkladov pre výrobné stroje po komunikácií s výrobou/konštrukciou(komplexné zaškolenie samozrejmosťou)
Pravidelná komunikácia s externým tímom zo zahraničia v anglickom jazyku
Zozbieranie informácií z rôznych oddelení a na ich základe vypracovanie manuálov k jednotlivým strojom
Podpora iných oddelení v zmysle dokumentácie

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Technické myslenie a technická orientácia
Znalosť SolidWorks a AutoCad výhodou

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

Flexibilný pracovný čas a po zaškolení možnosť práce z domu
Komplexné zaškolenie v technickej oblasti
Možnosť kariérneho rastu a práca v príjemnom prostredí
Zázemie prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
Skvelá príležitosť pre absolventa technického zamerania
50% z 13. mzdy
Atraktívny ročný bonus

O SPOLOČNOSTI

Medzinárodná stabilná spoločnosť mimo automotive

POŽADOVANÝ JAZYK

anglický jazyk - B2 (Stredne pokročilý)

KONTAKTY

Ján Hudec

jan.hudec@lugera.sk

+421 905 815 299

Ján Hudec