Systémový administrátor – Windows (Active Directory)

Informačné technológie - Prešov

Systémový administrátor - Windows (Active Directory)

Dátum zverejnenia: 11. marca 2020

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Prešov

Koľko:
1500 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica v závislosti od skúseností kandidáta

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
asistent-junior, samostatný pracovník-referent, senior-špecialista

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hľadá sa Windows nadšenec so znalosťami a skúsenosťami s Active Directory.

Ak si to ty, tak tvojou každodennou náplňou práce bude:

- Inštalácia, plánovanie, konfigurácia Windows (Windows Server 2012, 2012R2, 2016, 2019 a Active Directory) systémovej infraštruktúry
- Patch Management
- Change Management
- Spracovanie problémov a incidentov v infraštruktúre Windows
- L2 a L3 podpora
- Zostavenie a aktualizácia systémovej dokumentácie

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

- Administrácia Windows serverov
- Znalosti a skúsenosti s Active Directory
- Znalosti virtualizácie serverov (VMware, Hyper - V...)
- Tímový hráč
- Znalosti v procesoch ITIL
- Do znalostí skriptovacích jazykov (PowerShell, Python, Batch) budeš zaškolený

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť ďalšieho profesijného rozvoja a vzdelávania
- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Možnosť home - office

KONTAKTY

Michal Kónya

michal.konya@lugera.com

+421 915 495 709