Systémový administrátor (Linux)

Informačné technológie - Bratislava

Dátum zverejnenia: 8. októbra 2021

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Bratislava

Koľko:
Od 1600 € - horná hranica v závislosti od skúseností kandidáta

Ako:
živnosť

Seniorita:
samostatný pracovník-referent, senior-špecialista

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Vašou hlavnou náplňou práce:

- Podpora užívateľov vo všetkých oblastiach HW a SW
- Starostlivosť a údržba o HW/SW
- Inštalácia a administrácia serverov
- Monitoring HW a SW za účelom prevencie výpadkov
- Vedenie evidencie HW a SW
- Zaisťovanie backup/restore

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Najdôležitejšie technické skúsenosti, ktoré musíte ovládať:

- RHEL 7+ - požadovaná úroveň: administrátor
- MS SQL – požadovaná úroveň: administrátor a znalosť SQL príkazov a skriptov

Technické skúsenosti, ktoré sú veľkou výhodou:

- Apache HTTPD + Tomcat – požadovaná úroveň: administrator
- SAMBA - požadovaná úroveň: administrátor
- LDAP - požadovaná úroveň: administrátor
- SSL certificates - požadovaná úroveň: administrátor
- Network IPv4 - požadovaná úroveň: administrátor
- IIS – admin- požadovaná úroveň: administrátor

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- možnosť pracovať na TPP, freelance alebo SZČO
- možnosť HO, kancelária v centre Bratislavy
- 3 extra dni voľna ročne
- cafeteria systém benefitov
- jazykové vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
- výkonnostný bonus 1x ročne
- poskytnutie životného poistenia zdarma
- podpora dôchodkového sporenia
- ocennenie životných a pracovných výročí
- práca v nadnárodnej spoločnosti

O SPOLOČNOSTI

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý pôsobí na slovenskom poistnom trhu uz od roku 1995. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta.

POŽADOVANÝ JAZYK

anglický jazyk - B2 (Stredne pokročilý)

KONTAKTY

Zuzana Jurdíková

zuzana.jurdikova@lugera.sk

+421 915 495 709