SW Tester

Informačné technológie - Košice

SW Tester

SW Tester

Dátum zverejnenia: 13. januára 2022

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Košice

Koľko:
od 1100 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od seniority kandidáta

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
asistent-junior, samostatný pracovník-referent

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Tvojou náplňou práce bude:
- príprava testovacej stratégie (testovacie prípady) podľa špecifikácie
- príprava správy o testoch, ktoré zobrazujú stav testovaného produktu
- príprava, vykonávanie a vyhodnotenie testov pre konkrétny projekt
- vypracovanie testovacích skriptov a automatizovaných testov podľa potrieb produktu
- zabezpečovanie požadovanej úrovne kvality
- úzka spolupráca s vývojovým tímom
- implementovanie jednotných testovacích postupov

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Ptrebná je :
- kúsenosť s testovaním a vytváraním testovacích scénarov a reportov
- elektrotechnické alebo IT vzdelanie
- Angický jazyk na úrovni B2

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

Ponúkame:
Neformálnu firemnú kultúru a priateľskú atmosféru, kde nie je definovaný žiadny dress-code
Flexibilnú pracovnú dobu, možnosť pracovať z domova
Komplexný adaptačný proces a ďalší profesný rozvoj
Pravidelné vzdelávacie a tímové akcie
25 dní dovolenky + 3 sick days
Ticket Multi štvrťročne 150 EUR (600 EUR /rok)

O SPOLOČNOSTI

Medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti riadenia a distribúcie elektrickej energie a vyvíja si vlastné produkty (elektronické kontrolné a riadiace systémy využívané v energetike a motoroch).

POŽADOVANÝ JAZYK

anglický jazyk - B2 (Stredne pokročilý)

KONTAKTY

Nikola Jarošová

nikola.jarosova@lugera.sk

+421 905 664 472