Storage Administrator

Informačné technológie - Prešov

Dátum zverejnenia: 25. júna 2020

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Prešov

Koľko:
1500 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kadnidáta

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
asistent-junior, samostatný pracovník-referent, senior-špecialista

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hľadá sa špecialista, ktorý by posilnil tím špecialistov v IT svete.

Hlavnou náplňou práce bude:

- Posilnenie tímu "Server Storage" s hlavným zameraním na NAS vrátane protection - snapshots, replication, usage of Load Balancers for high-availability) ,user permissions na NAS volumes. NFS/CIFS/multiprotocol
Storage (HDS, NetApp, IBM und EMC) a backup (IBM TSM, CommVault, DataDomain) komponentov v heterogénnom prostredí
- L2 podpora
- Incident a problem management
- Vedenie dokumentácie, starostlivosť o údaje v systémoch , podpora pri dodržiavaní ITIL procesov
- Úzka spolupráca pri manažmente infraštruktúry , dodávateľoch HW a SW, projektov
- Realizácia požiadaviek vyplývajúcich z change management-u
- Technická zodpovednosť za štandardné komponenty a platformy pri plánovaní
- Tvorba konceptov a optimalizácia komponentov
- Štandardizovanie a automatizácia činností z change management-u
- Účasť na projektoch
- Každodenná komunikácia v AJ

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Ktoré schopnosti a znalosti sú potrebné pre výkon práce?:

- Znalosť v oblasti administrácie Storage komponentov
- Znalosť v administrácii backup komponentov a SW
- Znalosť v administrácii virtuálnych riešení
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni nevyhnutné - komunikuje sa na každodennej báze v cudzom jazyku

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- Práca v medzinárodnom tíme
- Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
- Možnosť sebarealizácie a získania nových poznatkov
- Homeoffice min 4 x mesiac

KONTAKTY

Michal Kónya

michal.konya@lugera.com

+421 915 495 709