Špecialista pre “EXCHANGE”

Informačné technológie - Košice

Špecialista pre "EXCHANGE"

Dátum zverejnenia: 12. marca 2020

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Košice

Koľko:
2000 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
samostatný pracovník-referent, senior-špecialista, supervisor-vedúci, manažér

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hlavnou náplňou práce bude:

- Implementácia a konfigurácia HW a SW
- Poimplementačný support, L2 support, komunikácia s výrobcami pri riešení problémov
- Monitoring, starostlivosť o zmluvných zákazníkov
- Zhotovenie a udržiavanie dokumentácie
- Certifikovanie na dohodnuté technológie

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Vhodný uchádzač by mal mať skúsenosti s:

- Nasadenie, konfigurácia a správa MS Exchange
- Nasadenie, konfigurácia a správa O365
- Znalosť PKI
- Windows Server - AD, GPO, sieťových služieb DHCP, DNS, správa aplikačných serverov IIS

Veľkou výhodou je, ak uchádzač už má skúsenosti s:

- Nasadenie, konfigurácia a správa MS SQL vítaná
- Nasadenie, konfigurácia a správa zálohovania vítaná
- Nasadenie, konfigurácia a správa virtuálnych serverov vítaná
- Nasadenie, konfigurácia a správa diskových polí vítaná

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- Príspevok na stravovanie
- Zľavy na IT produkty
- Príspevky na DDS
- Firemné športové a spoločenské podujatia
- Firemná tarifa aj pre súkromný telefón
- 2 dni Vianočné firemné voľno
- Benefitný systém Multisport
- Benefitný systém CorpLife

KONTAKTY

Michal Kónya

michal.konya@lugera.com

+421 915 495 709