Senior Front-end Developer

Informačné technológie - Bratislava

Dátum zverejnenia: 18. marca 2020

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Bratislava

Koľko:
4000 € - Výsledná mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Kedy:
ASAP

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
senior-špecialista

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hľadáme skúseného vývojára, ktorý bude technologickým lídrom pre vývoj FE častí našich riešení. Náplňou práce bude výber vhodnej technológie pre nové projekty, návrh riešení a ich implementácia. Očakávame prehľad a záujem o FE technológie, znalosť best practice a záujem aplikovať ich v praxi. Popri práci na nových projektoch sa dostaneš aj k údržbe a rozvoju existujúcich aplikácií.

Náplň práce:
- Výber vhodných technológií pre nové projekty
- Analýza problému a návrh riešenia
- Implementácia FE riešení
- Údržba a rozvoj existujúcich aplikácií
- Písanie čitateľného kódu
- Verzovanie v GITe
- Merge requesty a code review v GitLab
- Trackovanie práce v Redmine
- Sledovanie, zavádzanie a dohľad nad dodržiavaním best practice
- Couching menej skúsených kolegov

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

- JavaScript na expertnej úrovni: ES6, AJAX, asynchrónna architektúra aplikácií, promises
- Praktické skúsenosti s JS frameworkami (angular, react, ext)
- Znalosť HTML5, CSS3, Sass/Less
- Skúsenosti s vývojom užívateľských rozhraní pre mobilné aj webové aplikácie (nie prezentačné weby)
- Anglický jazyk na technickej úrovni

Výhodou sú:
- Skúsenosti v oblasti UX analýzy, dizajnu a návrhu užívateľských rozhraní
- Znalosť nástroja Apache Cordova resp. PhoneGap
- Znalosť deploymentu na iOS a Android zariadenia
- Znalosť MVC, OOP, návrhových vzorov, GRASP a SOLID
- Znalosť PHP (schopnosť písať unit testy a testovateľný kód)
- Skúsenosť s tvorbou dokumentácie a analytických dokumentov

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- Priama komunikácia so zákazníkom iba vo výnimočných prípadoch
- Neformálne pracovné prostredie
- 2x ročne celofiremný teambuilding v Tatrách
- Firmou hradené konferencie, kurzy, workshopy podľa vlastného výberu

KONTAKTY

Michal Kónya

michal.konya@lugera.com

+421 915 495 709