Product Development Manager

Výroba - Trnava

Dátum zverejnenia: 15. februára 2021

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Trnava

Koľko:
od 1800€ / výsledná suma sa bude odvíjať od skúseností a počtu rokov praxe

Kedy:
Dohodou

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
senior-špecialista, supervisor-vedúci, manažér, projekt manažér

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hľadáme novú posilu pre R&D team na pozíciu Product Development Manager. Úlohou projektového manažéra bude zodpovednosť za riadenie celého R&D, SDLC a za doručenie nových riešení v stanovenom čase a rozpočte. Bude riadiť menší tím ľudí/medzinárodný/. Vyžadujeme skúsenosti s vývojom výrobkov a technickým zázemím. Možnosť stať sa vlastníkom produktu. Hľadáme manažéra, ktorý bude nielen riadiť ale sa aj aktívne zúčastňovať na navrhovaní produktov.

Náplň práce PDM:
 Spolupracovať s medzinárodnými členmi projektových tímov
 Spravovať pridelené zdroje, využívať ich a byť efektívny
 Pravidelný reporting a identifikácia možných rizík
 Spravovať viac projektov súčasne
 Aktualizovať dokumentáciu projektu v súlade s QMS
 Identifikovať možné vylepšenia produktu
 Sledovať zmeny počas fázy vývoja a výroby
 Definovať, viesť a doručovať objednávky na technické zmeny (ECO)
 Vypracovať postupy testovania a merania, viesť UAT a jeho hodnotenie
 Podporiť implementáciu automatizovaného testovania vývoja softvéru
 Komunikovať so zahraničnými partnermi
 Podporovať inovácie v každej oblasti

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Silné technické zázemie.
Znalosť elektroniky, mechaniky
Skúsenosti s vedením tímu
Vynikajúca znalosť anglického jazyka (pokročilá).

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

Flexibilný pracovný čas
Výkonnostný bonus
Práca s mladým tímom v medzinárodnej spoločnosti
Agilný štýl riadenia
Firemné akcie

POŽADOVANÝ JAZYK

anglický jazyk - B2 (Stredne pokročilý)

KONTAKTY

Monika Hoosová

monika.hoosova@lugera.sk

+421 908 977 633