Operátor výroby do medzinárodnej výrobnej spoločnosti na 2-3 zmeny.

Výroba - Senica

Dátum zverejnenia: 20. júna 2022

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Senica

Koľko:
od 693€/mes. + mesačné odmeny a bonusy = od 900€/mes. + 13. a 14. plat

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
samostatný pracovník-referent

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Tvojou náplňou práce bude:

- obsluha výrobnej linky a príslušných zariadení
- priebežná kontrola a podávanie pravidelných hlásení o kvalite výrobkov
- vizuálna kontrola pracoviska a zapisovanie údajov na základe požiadaviek
- vykonávanie drobných údržieb na strojných zariadeniach a udržovanie čistoty a poriadku na pracovisku
- odvoz odpadového materiálu a udržiavať objem odpadového materiálu na minime

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

- fyzická zdatnosť a logické myslenie
- práca v 2-3 zmennej prevádzke s nočnými zmenami
- technické vzdelanie a prax výhodou

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- 13. a 14. plat
- príspevok na stravu
- pitný režim na pracovisku
- finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a kariérneho rastu (zvyšovanie finančného ohodnotenia)
- každoročná valorizácia miezd

O SPOLOČNOSTI

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

KONTAKTY

Ema Hrčková

ema.hrckova@lugera.sk

+421 915 394 858

Ema Hrčková