Manažér/ka prípravy developerských projektov

Stavebníctvo - Bratislava

Dátum zverejnenia: 13. mája 2022

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Bratislava

Koľko:
od 1400€/mes. (finálna výška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta)

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
samostatný pracovník-referent

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

zabezpečovanie a vybavovanie všetkých potrebných podkladov pre prípravnú fázu developerských projektov - projektová dokumentácia (legislatívne, stavebné povolenia a iné.)
zúčastňovanie sa obchodných stretnutí s konateľom spoločnosti
komunikácia s príslušnými úradmi, klientmi, právnikmi
kreslenie a príprava projektov
vedenie prípravnej fázy projektov
komunikácia s projektovými manažérmi a projektantami

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

prax na obdobnej pozícii
VŠ vzdelanie v stavebnom odbore
AutoCAD - pokročilá úroveň
orientovanie sa vo výkresovej dokumentácií
aktívny šofér

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

auto na služobné účely
profesionálne uplatnenie v prosperujúcej spoločnosti
pravidelné firemné akcie a teambuildingy
koncoročné odmeny
dynamická práca v dynamickom kolektíve

O SPOLOČNOSTI

Práca v úspešnej, dynamicky sa rýchlo rozvíjajúcej developerskej spoločnosti.

KONTAKTY

Ema Hrčková

ema.hrckova@lugera.sk

+421 915 394 858

Ema Hrčková