IT tester

Informačné technológie - Košice

IT tester

IT tester

Dátum zverejnenia: 6. októbra 2020

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Košice

Koľko:
od 1200 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od seniority kandidáta

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
asistent-junior, samostatný pracovník-referent, senior-špecialista

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hľadáme posily do košického tímu, ktorý pracuje na projekte vývoja softvéru v C#.NET. Pozíciu obsadzujeme pre českú spoločnosť, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti riadenia a distribúcie elektrickej energie a vyvíja si vlastné produkty (elektronické kontrolné a riadiace systémy využívané v energetike a motoroch).

Tvojou náplňou práce bude:
- príprava testovacej stratégie (testovacie prípady) podľa špecifikácie
- príprava správy o testoch, ktoré zobrazujú stav testovaného produktu
- príprava, vykonávanie a vyhodnotenie testov pre konkrétny projekt
- vypracovanie testovacích skriptov a automatizovaných testov podľa potrieb produktu
- zabezpečovanie požadovanej úrovne kvality
- úzka spolupráca s vývojovým tímom
- implementovanie jednotných testovacích postupov

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Potrebná je:
- predošlá prax v oblasti automatizovaného testovania
- pracuje sa vo Visual Studio, potrebná znalosť Git, unit testy, ..., Požadované skúsenosti a znalosti:

- ISTQB foundation level
- Python - základy/pokročilý
- Prehľad v elektrickej energetike
- Jira/Atlassian/HP ALM... - pokročilý
- Confluence - pokročilý
- Xray, Zephir, Spira.. - pokročilý

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- adaptačný proces v Prahe, minimálne jeden týždeň
- flexibilná pracovná doba
- ticket multi - štvrťročne 123 € (495 Eur / rok), v závislosti od dátumu začiatku, možné po 3 mesiacoch
- sick days
- občerstvenie na pracovisku
- možnosť home - office, - Adaptačný proces v Prahe, minimálne jeden týždeň
- Flexibilná pracovná doba
- Ticket multi - štvrťročne 123 € (495 Eur / rok), v závislosti od dátumu začiatku, možné po 3 mesiacoch
- Sick days
- Občerstvenie na pracovisku
- Možnosť home - office

KONTAKTY

Veronika Ducková

veronika.duckova@lugera.com

+421 905 664 472