IT Sales Specialist ( stredné a východné Slovensko)

Obchod - Košický, Prešovský, Banskobystrický

Dátum zverejnenia: 21. júna 2022

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Košický, Prešovský, Banskobystrický

Koľko:
2000

Kedy:
dohodou

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
samostatný pracovník-referent

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Máte skúsenosti s predajom v IT sfére? Hľadáte príležitosť pracovať pre dynamickú spoločnosť? Možno hľadáme práve Vás!

Vašou náplňou práce bude :

Akvizícia nových klientov v súvislosti s predajom softvérových riešení v regiónoch stredného a východného Slovenska
Spolupráca so sales tímom a poskytovanie technického poradenstva v rámci softvérových a hardvérových riešení
Softvérové riešenia sa orientujú najmä na podnikovú IT infraštruktúru , cloudové služby , digitalizáciu dokumentov

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Preukázateľné skúsenosti v oblasti predaja ( softvérové a hardvérové riešenia) minimálne 3 roky
Prax na pozícii IT konzultant alebo IT sales
Znalosť anglického jazyka na úrovni B1
Ochota cestovať v rámci stredného a východného Slovenska

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

Atraktívne finančné ohodnotenie
Možnosť pracovať z domu
Účasť na rôznych podujatiach, teambuildingoch
Služobné auto, telefón, notebook aj na súkromné účely

POŽADOVANÝ JAZYK

anglický jazyk - B1 (Mierne pokročilý)

KONTAKTY

Bianka Fallová

bianka.fallova@lugera.sk

+421 905 815 260