Identity & Access Management Engineer wanted - Pracovné ponuky v Lugere

Identity & Access Management Engineer wanted

Informačné technológie - Bratislava

Dátum zverejnenia: 12. marca 2019

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Bratislava

Koľko:
od 1500€ brutto v závislosti od skúsenosti

Ako:
plný úväzok

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Primárna náplň práce zahŕňa:

vykonávanie operácií v Identity & Access Managemente,
rozvíjanie IAM automatizačných procesov na podporu výkonu denných operácií,
riadenie obchodných vzťahov,
účasť na obchodných stretnutiach za účelom prezentovania IAM operácií a projektov

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

- 3-ročná prax v Identity & Access Managemente,
- ovládanie SW Windows Server 2008/2018, Active Directory a AD LDS.
- ovládanie sieťových protokolov RADIUS, TCP/IP, DHCP, DNS, LDAP,
- skriptovacie zručnosti v VBScript a PowerShell,
- skúsenosť s Incident & Request managementom,
- znalosť SQL a T-SQL databáz,
- skúsenosť s IPAM riešeniami

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- motivačné ohodnotenie,
- 13. plat,
- jazykové kurzy,
- stravné kupóny,
- flexibilná pracovná doba,
- multisport card.
- ďalšie (upresnené na pohovore)

KONTAKTY

Terézia Zvončeková

+421 917 963 726

terezia.zvoncekova@lugera.com