Hľadáme Obchodného zástupcu v technickej oblasti – strojarina

Obchod - Trnavský kraj

Hľadáme Obchodného zástupcu v technickej oblasti - strojarina

Dátum zverejnenia: 22. júna 2022

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Trnavský kraj

Koľko:
1200€/brutto + prémie do výšky 50% základnej mzdy po skúšobnej dobe, finálna výška základnej mzdy bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
samostatný pracovník-referent, senior-špecialista

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hľadáme asertívneho a dynamického obchodného zástupcu hovoriaceho nemecky alebo anglicky pre nášho klienta - výrobnú spoločnosť špecializujúcu sa na spracovanie tenkých plechov a systémov pre výstavbu priestorov s požiadavkami na čistotu prostredia

Náplň práce:
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a udržiavanie obchodu so stálymi zákazníkmi
- Zodpovednosť za prípravu cenových ponúk
- Osobné návštevy u zákazníkov
- Príprava analýz a reportov
- Nevyhnutné cestovanie v rámci celého Slovenska

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

- Prax z oblasti technického obchodu
- MS Office - užívateľ
- Vodičský preukaz sk. B
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (B1) alebo nemeckého jazyky (B1)
- Bydlisko v Trenčianskom alebo Trnavskom kraji
- Flexibilita a ochota cestovať

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- výhodné ceny stravovania
- pružná pracovná doba
- práca v stabilnej spoločnosti
- odmeny za životné a pracovné jubileum

O SPOLOČNOSTI

Naším klientom je etablovaná výrobná spoločnosť na slovenskom trhu.

POŽADOVANÝ JAZYK

anglický jazyk - B1 (Mierne pokročilý)
nemecký jazyk - B1 (Mierne pokročilý)

KONTAKTY

Janka Hanzlianová

janka.hanzlianova@lugera.sk

+421 908 997 150