Application Specialist (onsite alebo remote)

Informačné technológie - Nitra alebo Prešov

Dátum zverejnenia: 12. februára 2021

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Nitra alebo Prešov

Koľko:
od 1500€ brutto (v závislosti od skúseností a seniority)

Kedy:
ihneď

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
senior-špecialista

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hľadáme špecialistu do Identity & Access Management teamu.

Tvojou náplňou práce bude:
- support integrity a IT security interných aplikácií, zabezpečenie vstupu oprávnených osôb do firemnej siete a prostredia
- overenie a správa prístupových dát
- reporting, analýza dát
- overovanie žiadostí o prístup

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

- potrebná je predošlá pracovná skúsenosť v danej alebo podobnej oblasti
- pokročilá znalosť Active Directory a Windows Servrov
- skúsenosť s SQL
- ITIL znalosti
- komunikácia v angličtine alebo nemčine

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou zdokonaliť sa v cudzom jazyku
- perspektíva profesijného rozvoja a vzdelávania (kurzy, školenia, certifikácie)
- možnosť využívať home - office (počas pandémie neobmedzene)
- možnosť pracovať onsite/remote - spoločnosť má pobočky v Nitre a Prešove

KONTAKTY

Veronika Ducková

veronika.duckova@lugera.sk

+421 905 664 472