AIX Administrátor

Informačné technológie - Prešov

Dátum zverejnenia: 27. augusta 2020

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Prešov

Koľko:
1500 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kadnidáta

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
samostatný pracovník-referent, senior-špecialista, supervisor-vedúci

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hľadá sa špecialista, ktorý by posilnil tím špecialistov v IT svete.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii bude:

- Správa systémov , diagnostikovanie a riešenie technických problémov
- Inštalácia a konfigurácia prostredí
- Administrácia AIX serverov
- Monitorovanie, vyhodnocovanie ,zabezpečovanie podpory
- Zabezpečovanie záloh a obnovy systémov
- Vytváranie dokumentácii
- Každodenná komunikácia v AJ

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

Ktoré schopnosti a znalosti sú potrebné pre výkon práce?:

- Znalosť v oblasti UNIX/Linux - pokročilý
- Dobrá znalosť administrácie AIX
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni nevyhnutné - bude sa komunikovať na každodennej báze v cudzom jazyku

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- Práca v medzinárodnom tíme
- Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
- Možnosť sebarealizácie a získania nových poznatkov
- Homeoffice min 4 x mesiac

KONTAKTY

Michal Kónya

michal.konya@lugera.com

+421 915 495 709