Administrátor ERP

Informačné technológie - Zvolen

Dátum zverejnenia: 7. októbra 2021

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Kde:
Zvolen

Koľko:
od 1500 €/brutto - finálna mzda závislá od skúseností kandidáta

Kedy:
asap

Ako:
plný úväzok

Seniorita:
samostatný pracovník-referent, senior-špecialista, supervisor-vedúci

ČO OD VÁS OČAKÁVA BUDÚCI ZAMESTNÁVATEĽ

Hlavnou náplňou práce na uvedenej pozícii bude:

- Zabezpečovať správny chod podnikového informačné systému (ERP) a všetkých ďalších existujúcich softvérových produktov (SP) využívaných spoločnosťou, ich údržbu a zhodu s platnou legislatívou
- Zabezpečovať rozvoj existujúceho ERP systému a softvérových produktov, implementáciu nových softvérových produktov podľa pokynov nadriadeného
- Zabezpečovať podporu užívateľom ERP systémi a softvérových produktov
- Zodpovednosť za prípravu pracovných inštrukcií, manuálov a smerníc používaných spoločnosťou pri práci s ERP systémov a softvérových produktov
- Poskytovať výstupy z ERP systému a softvérových produktov v rozsahu a formáte požadovanom zadávateľom
- Zodpovednosť za pravidelné zálohovanie dát, príp. celých softvérových produktov
- Bezodkladne informovať nadriadených o závažných problémoch v spravovaných oblastiach (ERP, SP), predkladať návrhy ich riešení
- V nevyhnutnom rozsahu zastupuovať pozíciu IT Administrátor

AKÉ SÚ NAŠE POŽIADAVKY NA VÁS

- Skúsenosti s administráciou ERP systému
- Vysokoškolské, resp. stredoškolské vzdelanie v oblasti IT
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni (B1 - B2)
- Microsoft Office - pokročilá znalosť
- Microsoft Windows - pokročilá znalosť
- Vodičský preukaz sk. B
- Skúsenosti so SAP - veľkou výhodou

AKÉ BENEFITY PONÚKAME?

- 13. plat
- Teambuildingy
- Príjemný pracovný kolektív

POŽADOVANÝ JAZYK

anglický jazyk - B1 (Mierne pokročilý)

KONTAKTY

Jaroslava Šmelková

jaroslava.smelkova@lugera.sk

+421 907 915 611